Samolotem na wakacje do Chorwacji. Nowe połączenie z lotniska w Balicach

Od dziś z Krakowa można polecieć do Splitu. Węgierskie linie Wizz Air zainaugurowały połączenie, dzięki któremu można polecieć na wakacje do Chorwacji.

– Split i Kraków to dwa miasta o niezwykłej atmosferze , w których turyści znajdują wszystko co najlepsze, fascynujące zabytki, wyjątkowe lokalne potrawy i zgiełk tętniącej życiem metropolii – tak Radosław Włoszek prezes Kraków Airport zachęca do korzystania z nowego połączenia z lotniska w Balicach. – Cieszymy się, że to połączenie wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój gospodarczych kontaktów miedzy naszymi regionami – dodaje.

Z wielką radością uruchamiamy dzisiaj połączenie WIZZ z naszej krakowskiej bazy do Splitu w Chorwacji. Bilety są teraz dostępne w atrakcyjnych cenach i jesteśmy przekonani, że nowa trasa zyska popularność wśród polskich podróżnych, którzy wybierają słoneczne, nadmorskie kierunki na wakacyjny wypoczynek – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air.

Wizz Air będzie latać z Krakowa do Splitu dwa razy w tygodniu.

(GS)

Najnowsze

Co w Krakowie