Tak się zakochał, że pobił rodzinę, zagazował 4-letnią dziewczynkę i groził podpaleniem

KWP Kraków

To się nazywa miłość na zabój… Ale żarty na bok, bo wcale śmiesznie nie było. W podwielickiej miejscowości mężczyzna zazdrosny o swoją byłą dziewczynę, odwiedził dom jej obecnego chłopaka. Doszło do wielkiej awantury. 

W piątek ok. godz. 23 w miejscowości  w gminie Wieliczka na prywatną posesję podjechał samochód, z którego wysiedli  mężczyźni uzbrojeni w niebezpieczne narzędzia. Chcieli spotkać się z mieszkającym tam mężczyzną.

O co chodziło? Mieszkaniec tego domu spotykał się z byłą partnerką jednego z „niespodziewanych gości”.

Wielka awantura

Doszło do szarpaniny, do której przyłączyli się bracia 19-latka. Agresorzy uciekli jednak przed przyjazdem policji, ale szybko ich złapano.

Podczas postępowania ustalono, że zatrzymani mężczyźni  grozili rodzinie 19-latka pozbawieniem życia i zdrowia, a także podpaleniem domu.

W trakcie pobicia mężczyźni, którzy wtargnęli na teren posesji, użyli również gazu łzawiącego. Jedną z ofiar agresorów była 4-letnia dziewczynka. 

Tymczasowe aresztowania

Sąd Rejonowy w Wieliczce zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec dwóch mężczyzn w wieku 24 i 27 lat podejrzanych o wtargnięcie na teren posesji i pobicie ich właścicieli.

Wobec podejrzanego o współudział w tym przestępstwie 36 – letniego mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci  dozoru policyjnego.

dn, ip

zdjęcie tytułowe / KWP Kraków

Zobacz także