Skakał na dachu policyjnego radiowozu. Pod oknami komisariatu [video]

Musisz przeczytać

Ulica Lubicz w Krakowie, wczesny poranek. Przed komisariatem policji stoi zaparkowany radiowóz. Na dach wchodzi mężczyzna, zaczynać skakać i tańczyć, potem siada na dachu. Filmik z tego zdarzenia robi furorę w sieci.

Okazało się, że skaczący po dachu radiowozu mężczyzna był pijany. Teraz może trafić do więzienia nawet na pięć lat za niszczenie mienia.

Komenda Miejska Policji w Krakowie wydała komunikat dotyczący zajścia na ulicy Lubicz. Oto jego treść:

„17 lipca br. o godzinie 5:20 policjanci pełniący dyżur na Komisariacie Policji II w Krakowie zauważyli na kamerach monitoringu, że na parkingu przed budynkiem jakiś mężczyzna wyszedł na dach radiowozu i zaczął po nim skakać. Mundurowi wyszli przed komisariat i ściągnęli mężczyznę z pojazdu. 31-latek trafił do komisariatu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w jego organizmie.

Po czynnościach zatrzymany przewieziony został do policyjnej izby zatrzymań. Wstępne straty spowodowane jego zachowaniem wycenione zostały na ponad 11,5 tysiąca złotych. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.”

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca