Śledź zmagania Biznes Ligi w KRKnews

Zaczęło się! Od teraz będziecie mogli śledzić piłkarskie i siatkarskie zmagania drużyn występujących w Biznes Lidze w Krakowie także na portalu KRKnews.pl! Firma organizująca elitarne sportowe rozgrywki dla firm została partnerem naszego serwisu.

Na KRKnews.pl będziecie mogli więc przeczytać relacje i zapowiedzi z rozgrywek Biznes Ligi. Nie zabraknie również podsumowań, ciekawostek i wywiadów z zawodnikami.

Firma Biznes Liga jest organizatorem elitarnych, amatorskich rozgrywek piłkarskich i siatkarskich dla firm i instytucji. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych. Od kilku lat prowadzi w Krakowie rozgrywki ligowe dla firm, w których obecnie bierze udział 100 zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy.

Dzięki zaangażowaniu i w pełni profesjonalnemu podejściu zapewnia wyjątkową atmosferę i najlepsze warunki do gry. Biznes Liga to aktywny wypoczynek po pracy, to duża dawka sportowych emocji, integracja pracowników, a także szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Więcej możecie przeczytać na stronie www.biznesliga.pl.

(ip)

fot. www.biznesliga.pl

[adrotate banner=”127″]

Najnowsze

Co w Krakowie