Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 w Krakowie. Zapalił się samochód [zdjęcia, video]

Fot. 112 powiat krakowski

Na autostradzie A4 między zjazdami na Skawinę i Zakopane doszło do wypadku. Zapalił się samochód dostawczy, który potem uderzył w bariery odgradzające autostradę. Jedna osoba zginęła. Na obwodnicy był gigantyczny korek.

Wypadek na A4 w Krakowie

Wypadek na A4 w Krakowie

Fot. Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie

„Autostrada A4 412 km w kierunku Rzeszowa (Węzeł Kraków Skawina – Węzeł Kraków Południe) – pożar samochodu dostawczego, który następnie uderzył w bariery. 2 osoby poszkodowana, u jednej trwa reanimacja. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR Ratownik 6. Występują spore utrudnienia w ruchu” – informował portal 112Małopolska na Facebooku.

Lądowanie śmigłowca LPR Ratownik 6 do zderzenia na 412 km A4

AKTUALIZACJA: niestety pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych u osoby poszkodowanej. Druga osoba z licznymi poparzeniami ciała zabrana przez śmigłowiec do szpitala. Nadal występują utrudnienia w ruchu.UWAGA ❗Autostrada A4 412 km w kier. Rzeszowa (Węzeł Kraków Skawina – Węzeł Kraków Południe) – pożar samochodu dostawczego, który następnie uderzył w bariery. 2 osoby poszkodowana, u jednej trwa reanimacja. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR Ratownik 6. Występują spore utrudnienia w ruchu. Śmigła w akcji

Opublikowany przez 112malopolska.pl Niedziela, 13 września 2020

Kolejny wpis został zaktualizowany, bo pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych u osoby poszkodowanej. Druga osoba z licznymi poparzeniami ciała została zabrana przez śmigłowiec do szpitala.

Okoliczności wypadku bada policja. Ale już wiadomo, że podczas jazdy zapalił się samochód, w którym były wiezione butle z gazem. Z płonącego auta wyskoczył kierowca i pasażerka. Mimo podjętej reanimacji,kobiety nie udało się uratować.

(red)

Zobacz także