Sprawcy napadu na aptekę w Krakowie poszukiwany

Krakowska Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy napadli na aptekę w centrum Krakowa. Bandyci sterroryzowali pracownika placówki i uciekli z łupem. 

Do zdarzenia doszło 20 lutego 2024 roku w aptece przy ul. Królewskiej. Poszukiwani  mężczyźni dokonali kradzieży produktów drogeryjnych, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy użyli przemocy wobec pracownika apteki.

W tej sprawie Komisariat Policji IV w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza prowadzi dochodzenie, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografie, na których znajdują się wizerunki sprawców tego przestępstwa.

Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu.

 – Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer 47-83-52-913 lub mailowo na adres: kp4@krakow.policja.gov.pl Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym – przekazał redakcji KRKNews.pl st. sierż. Rafał Wawrzuta z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie

Patrycja Bliska 

Najnowsze

Co w Krakowie