Stęskniliście się za koncertami? W wakacje Kult zagra w Krakowie

Galicja Productions zaprasza na wyjątkowy koncert plenerowy – Kult w Krakowie! Grupa pod wodzą Kazika Staszewskiego pojawi się na jedynym koncercie w Hype Parku w Krakowie już 27 sierpnia 2021. 

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swoje koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością. Tak również będzie w Hype Parku. Ten wieczór na długo zapadnie w Waszej pamięci! UWAGA! Ograniczona sprzedaż biletów! 

Zespół Kult powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie „Remont”. KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Nagrali 16 płyt długogrających: 1.Kult 2.Posłuchaj to do ciebie 3.Spokojnie 4.Tan 5.Kaseta 6.45/89 7.Your Eyes 8.Tata Kazika 9.Muj Wydafca 10.Tata 2 11.Ostateczny Krach Systemu Korporacji 12.Salon Recreativo 13.Poligono Industrial 14.Hurrra!!! 15.Prosto 16.Wstyd Polscy radiosłuchacze znają doskonale ponad 30 utworów KULT-u ze wszystkich list przebojów np.”Piosenka młodych wioślarzy”, „Do Ani”, „Krew Boga”, „Polska”, „Parada wspomnień”, „Rząd oficjalny”, „Baranek”, „Kochaj mnie, a będę twoją”, „Gdy nie ma dzieci” i inne. Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle. Skład: Kazik Staszewski – śpiew, saksofon Konrad Wantrych – klawisze Piotr Morawiec – gitara Ireneusz Wereński – bas Wojciech Jabłoński – gitara Tomasz Goehs – perkusja Janusz Zdunek – trąbka Mariusz Godzina – saksofon tenorowy, saksofon barytonowy Jarosław Ważny – puzon Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym, ale i komercyjnym.

KULT

Kraków – 27.08.2021 – Hype Park ul. Kamienna 12
Otwarcie Bram 18:00 Start 18:30
Bilety przedsprzedaż:
Miejsca stojące płyta – 120zł w dniu koncertu 130zł
Miejsca siedzące – 150zł w dniu koncertu 160zł

Uwaga! Ograniczona sprzedaż biletów

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE dostępne od 1 lipca

Metal Shop, ul. Długa 17
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Klub Kombinator os Szkolne 25
Nowa Księgarnia os Zgody 7

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster https://www.ticketmaster.pl/event/20733 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)

Bilety z systemu eBilet https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/kult/

Bilety z sieci EMPIK https://empikbilety.pl/wydarzenie/kult-krakow-2/sierpien-2021

Bilety z systemu Going Kup bilet https://goingapp.pl/wydarzenie/kult-krakow-2/sierpien-2021

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/448419252926220

Strona www: https://www.galicja.net/kult-6/

BILETY TRADYCYJNE:

Sieć sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie