Studentka z Krakowa robi furorę. Została Miss Polonia! [zdjęcia, wideo]

fot. Facebook / Jacek Kurnikowski/AKPA

Długie nogi, piękne uśmiech, niezwykła sylwetka. Słowem – bogini. Milena Sadowska z podkrakowskich Bibic została Miss Polonia!

Ten tytuł jest jak klucz, który otwiera zatrzaśnięte dotąd drzwi. Dlatego pani Mileny pełno teraz w internecie, telewizjach śniadaniowych i mediach społecznościowych. A to wszystko dopiero początek!

Ale szczerze? Mamy wrażenie, że ta popularność szybko nam się nie znudzi, bo pani Milena to kobieta  o niesłychanej gracji. 

W tym roku zdała maturę i od października będzie studiować w Krakowie na Uniwersytecie Papieskim. Interesuje się modą, od dziecka jej pasją jest także jazda konna. Niestety, szczególnie dla wolnych panów, pani Milena uwielbia spędzać czas ze swoim chłopakiem.

– Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ już od dziecka marzyłam, aby w nim wystąpić. Uważam że jest to konkurs, który daje wiele możliwości i pozwala zaistnieć przede wszystkim w świecie mody oraz w mediach – podkreśla pani Milena, dla której inspirację jest jej tata.

– Udziela się społecznie, jest pewny siebie i świetnie spełnia się jako prezes Klubu Sportowego Arka Babice. Jest także radnym naszej pięknej miejscowości Babice. Aktywnie działa na rzecz całej Gminy. Ponadto prowadzi własną działalność gospodarczą, a co najlepsze znajduje jeszcze czas dla rodziny – dodaje nowa Miss Polonia.

Teraz za to pani Mielna będzie miała coraz mniej wolnego czasu. Przed nią sesje, spotkania, programy i ciągła walka o to, by godnie reprezentować piękno Polski. Na razie nie ma z tym jednak najmniejszego problemu, co widać poniżej

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Opublikowany przez Miss Polonia Poniedziałek, 19 listopada 2018

Opublikowany przez Miss Polonia Wtorek, 20 listopada 2018

 

suknia: Secret Angel by Magdalena Prokop – Elghorinydodatki: born2be.plfryzura: U Fryzjerówfot. Mateusz Jagielski

Opublikowany przez Miss Polonia Wtorek, 20 listopada 2018

Na gali finałowej 40. edycji konkursu Miss Polonia 2018 finalistki wyborów zaprezentowały kolekcję born2be.pl na sezon jesień/zima 2018/2019.

Opublikowany przez Miss Polonia Niedziela, 18 listopada 2018

Opublikowany przez Miss Polonia Niedziela, 18 listopada 2018

Opublikowany przez Miss Polonia Niedziela, 18 listopada 2018

Zobacz także