Świąteczna mapa ofert. Propozycja miasta Krakowa dla przedsiębiorców i mieszkańców

Musisz przeczytać

Miasto Kraków wychodzi z kolejną inicjatywą, która ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom stawić czoła skutkom pandemii i ograniczeniom, z jakimi muszą się borykać. Jeszcze w listopadzie uruchomiona zostanie interaktywna mapa z ofertą świąteczną. – Dzięki niej przedsiębiorcy będą mogli promować swój świąteczny asortyment i zachęcać mieszkańców do bezpiecznych zakupów przez internet – tłumaczą urzędnicy miejscy.

„W te Święta zamawiam online!” – pod takim hasłem Kraków chce promować ofertę krakowskich przedsiębiorców, rzemieślników i firm. Wszystko po to, by zachęcić mieszkańców do wspierania krakowskich i małopolskich przedsiębiorców oraz do zakupów świątecznych w globalnej sieci, a jednak bardzo lokalnie.

Aby znaleźć się na mapie, wystarczy wypełnić krótką ankietę (tutaj) i określić, co oferuje przedsiębiorca. Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z jej propozycji.

– Zapraszam Państwa do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy z ofertą przygotowaną na święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że narzędzie to przyczyni się do zwiększenia popytu na asortyment oferowany przez lokalną przedsiębiorczość w tym trudnym dla krakowian okresie – mówi Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.

Najnowsza, świąteczna inicjatywa jest naturalnym następstwem już działających i dobrze prosperujących map miejskich: Jestem aktywny czy Mapy krakowskiej gastronomii, którą codziennie odwiedza blisko 6 tys. osób.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca