Świąteczne prezentowanie – specjalna akcja promocyjna Serenady

Magia świąt powoli ogarnia nas wszystkich! Dlatego tym razem, to Serenada rozdaje świąteczne prezenty swoim klientom. Aby je otrzymać, wystarczy odwiedzić Centrum 12-13 grudnia i wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej, w której kupując, zyskujesz. Na klientów Centrum Serenada czekają zestawy skarpetek oraz ciepłe koce Maka Maka!

Grudzień to czas, gdy każdy z nas myśli o zbliżających się świętach. Magiczna, rodzinna atmosfera, aromatyczne potrawy i stosy prezentów. Aby nieco ułatwić swoim klientom organizację tych pięknych chwil, Serenada przygotowała specjalną akcję promocyjną, w której prezentami są praktyczne upominki – idealne jako prezent mikołajkowy lub pod choinkę.

Po zakupach i okazaniu paragonów na kwotę minimum 300 zł, klienci Serenady będą mogli odebrać zestaw wyjątkowych skarpetek Serenada & Mozz, natomiast przy zakupach za minimum 500 zł – ciepły koc Maka Maka, który świetnie sprawdzi się na zimowe wieczory. Każdy z upominków to idealny sposób, by nieco odciążyć przedświąteczny budżet, inwestując w upominki dla najbliższych czy wręczając im świąteczny prezent.

Odbiór prezentu będzie możliwy wyłącznie w dniu zakupu w Punkcie Odbioru na poziomie +1. Warunkiem jest przedstawienie najwyżej dwóch paragonów na łączną kwotę minimum 300 lub 500 zł. Promocja obowiązuje, póki nie zostaną rozdane wszystkie nagrody.

Ilość produktów jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć! Rzeczywisty wygląd produktów może się różnić od prezentowanego na zdjęciu.

Szczegóły i regulamin akcji na centrumserenada.pl

Najnowsze

Co w Krakowie