Gwiazda skarży się na Kraków Airport

Musisz przeczytać

Top modelka Anja Rubik wróciła wczoraj z Majorki do Krakowa i… zamarzła. Wysiadając z samolotu nie spodziewała się, że największe regionalne lotnisko w Polsce zgotuje jej tak chłodne powitanie. Okazało się bowiem, że polska gwiazda –  a przy okazji także inni podróżni, nie mogą liczyć na ogrzewanie, o czym nie omieszkała powiadomić na twitterze.

Prasa plotkarska już rozpisuje się o tym, jak to krakowskie lotnisko postanowiło zmrozić krew w żyłach naszej top modelki. – Już dawno tak nie zmarzłam – pisze Anka Rubik. To wstyd – dodaje modelka przyzwyczajona do zachodnich standardów.

Krakowskie lotnisko natychmiast odpowiedziało na rozżalony wpis Anji Rubik i przeprosiło za chłodne przywitanie tłumacząc, że wszystkiemu winne są wciąż trwające remonty.

Pod wymianą zdań pomiędzy top modelką, a przedstawicielami lotniska niemal natychmiast pojawiły się kolejne skargi pasażerów, którzy nie są zadowoleni ze zmian zachodzących na krakowskim lotnisku i przyznają, że podczas swoich podróży również natrafili na problemy.

twiee

Na koniec nie zabrakło także głosu zdrowego rozsądku…

(pt)
fot. Jan Lorek

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca