Święty Mikołaj odwiedził dzisiaj siedzibę Wodociągów Miasta Krakowa

Mikołaj wciąż rozdaje prezenty! Dziś obdarował sześćdziesięcioro podopiecznych krakowskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Mikołajkowe spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Wodociągami Miasta Krakowa, które po raz kolejny ufundowały świąteczne upominki dla dzieciaków.

W sobotę, do głównej siedziby Spółki punktualnie o godzinie 10:00 przybył wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Ale jego wizytę uprzedził nieznośny diabełek, gotowy sprawić wszystkim psikusa… Było dużo dobrej zabawy, emocji i pięknych dziecięcych uśmiechów. Dzieci w wieku 3-12 lat odbierając prezent miały okazję zamienić kilka słów z Mikołajem. Co śmielsze składały Mikołajowi imieninowe życzenia, prezentowały wierszyki, piosenki, czy umiejętności sportowe.

I choć ten dzień był dla Świętego wyjątkowo pracowity, to widać było, że jest bardzo szczęśliwy. Dobre emocje towarzyszyły też jego pomocnikom – przedstawicielom Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa i Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także Elfom i Śnieżynkom.

To już kolejna akcja zorganizowana wspólnie przez Wodociągi Miasta Krakowa i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, której celem jest wsparcie dzieci, których rodziny znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

(wk)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie