Sylwester w Zakopanem z Marylą, Martyniukiem, Bayer Full i… Limahlem

Brzmi dobrze? Po raz drugi z rzędu TVP2 i Miasto Zakopane wspólnie zorganizują zabawę sylwestrową. Pod Giewontem będzie można bawić się przy piosenkach m.in. Maryli Rodowicz, Zakopower, Michała Szpaka, Zenka Martyniuka i Bayer Full – informuje portal Wirtualne Media.

Tegoroczna impreza „Sylwester z Dwójką” zostanie zorganizowana na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej, z której widać dokładnie szczyty górskie. „Sylwester” w TVP2 wystartuje o godz. 20.00. – Rok 2018 to jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wejdziemy w ten rok z przytupem i z najwspanialszym sylwestrem pod słońcem, pod gwiazdami i pod Giewontem. Taki sylwester może odbyć się tylko w Zakopanem – zapowiadał na poniedziałkowej konferencji prasowej Jacek Kurski, prezes TVP.

Na scenie pojawią się znani polscy artyści: Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula i Red Lips. Na koncercie zaśpiewają także gwiazdy disco polo – Zenon Martyniuk i Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba Pszona Band, a choreografią zajmie się Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze.

Wśród zagranicznych gości, którzy zagrają na „#Sylwestrze Marzeń z Dwójką” znajdą się: Thomas Anders, Limahl, zespół Eruption, Filatov&Karas oraz Uniting Nations. TVP planuje występy kolejnych artystów spoza Polski, ale jeszcze ich nie ujawnia.

Imprezę sylwestrową w Zakopanem poprowadzą duety Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel oraz Rafał Brzozowski i Izabela Krzan. Na scenie pojawi się także Adam Zdrójkowski, znany z serialu „Rodzinka.pl”, oraz Norbi. Widowisko reżyseruje Konrad Smuga.

(wm, Wirtualne Media)

Wiemy, kto zagra podczas „Sylwestra w Krakowie”!

Zobacz także