Syn Andrei Bocellego zaśpiewa dzisiaj na Rynku

Matteo Bocelli, syn Andrei Bocellego, zaśpiewa dzisiaj na Rynku. Artysta wystąpi  między godziną 15 a 16 w pobliżu kościoła św. Wojciecha.

Wokalista przyjedzie specjalnie, aby zaśpiewać kilka utworów w historycznym sercu Polski. Jakiego repertuaru możemy się spodziewać? To na razie pozostaje niespodzianką. Piosenek w wykonaniu Matteo Bocellego będzie można wysłuchać za darmo w pobliżu kościoła św. Wojciecha.

Matteo Bocelli dał się już poznać polskiej publiczności w czasie koncertów swojego ojca – Andrei. U jego boku wystąpił kilkukrotnie, m.in. na stadionie w Poznaniu cztery lata temu i przed rokiem na PGE Narodowym, gdzie zaśpiewał także swoje piosenki. Jego pojawienie się na scenie za każdym razem było dla słuchaczy ogromną niespodzianką, którą przyjmowali z nieskrywaną radością.

22 września artysta wydaje swoją debiutancką płytę „Matteo”, a w październiku wystąpi na trzech koncertach w naszym kraju: 11 października w ICE Kraków, 14 października w COS Torwar w Warszawie oraz 16 października w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Patrycja Bliska 

 

Najnowsze

Co w Krakowie