„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Szalona akcja na Podgórzu Duchackim. Wpadł z maczetą do punktu totolotka

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Wymachiwał maczetą, a następnie uszkodził nią szybę. Długo jednak nie mógł czuć się „bohaterem”, bo szybko znalazł się w rekach policji.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w rejonie Podgórza Duchackiego znajduje się grupa młodych osób z niebezpiecznymi przedmiotami. Według zgłoszenia jeden z agresywnie zachowujących się mężczyzn miał wejść do totalizatora sportowego i wymachiwać maczetą, grożąc pracownikowi oraz dwóm klientom.

– Po demonstracji siły, opuszczając lokal, młody mężczyzna miał skopać drzwi wejściowe i uderzyć w nie maczetą tak, że uszkodził szybę, powodując straty dla właściciela totalizatora na łączną kwotę blisko 2500 złotych – relacjonują policjanci.

Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze i kilkadziesiąt minut później, podczas patrolowania okolicy, zatrzymali 23-latka. W trakcie przeszukania zatrzymanego zabezpieczyli przy nim niebezpieczne przedmioty w postaci dwóch maczet i noża.

23-latek trafił  do Komisariatu Policji VI w Krakowie, gdzie przeprowadzone zostały dalsze czynności z z jego udziałem. Jeszcze tego samego dnia do aresztu i usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca