Lifestyle

Szkoła medyczna uczy za darmo. Nawet w 1 rok można zmienić zawód i zacząć lepiej zarabiać

Szukaliśmy w Krakowie szkoły, która uczy za darmo i ma w ofercie kierunki z przyszłością. Tym sposobem trafiliśmy na MEDYCZNĄ SZKOŁĘ POLICEALNĄ GLOKER. Co nam się u nich spodobało? Wykształcenie medyczne i państwowe dyplomy można zdobyć tam zaledwie w 1 rok, a nauka jest bezpłatna!

Sprawdziliśmy, jakie bezpłatne kierunki medyczne mają w ofercie – należą do nich: MASAŻYSTA Z FIZJOTERAPIĄ, OPIEKUN MEDYCZNY, TERAPIA ZAJĘCIOWA, KOSMETYKA Z ODNOWĄ BIOLOGICZNĄ i kilka innych np. Biodietetyk

 A ile zarabia się w zawodach medycznych?

W państwowej służbie zdrowia – nie oszukujmy się – bywa różnie, ale ważne jest to, że wciąż powstają nowe prywatne placówki, które potrzebują wykwalifikowanych specjalistów, a ich pensje mogą być bardzo zadowalające. Warto też wyjechać za granicę, na przykład do Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, gdzie jest duże zapotrzebowanie na opiekunów medycznych. Bez problemu można zarobić tam 2000euro. Jak to zrobić? W szkole medycznej Gloker nauczą Cię branżowego języka niemieckiego, więc z łatwością podejmiesz pracę za granicą.

Kierunki medyczne w bezpłatnej szkole policealnej Gloker pozwalają na pracę w całej Unii Europejskiej, ponieważ certyfikaty wystawiane po angielsku obowiązują także poza krajem.

Tu sprawdzisz, jakie bezpłatne kierunki ma ta szkoła medyczna!

Zapisy do szkół medycznych już ruszyły. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc warto szybko zarezerować miejsce. Macie pytania? Dzwońcie 509 986 445 lub piszcie do szkoły gloker.krakow@gmail.com.

/artykuł sponsorowany/

zdjęcie tytułowe / fot. Gloker