Sztuka w dobrej cenie? Teatr KTO przygotował promocję, trwa jeszcze tylko dziś

Teatr KTO przygotował niespodziankę – do dziś wszystkie bilety na spektakle prezentowane na podgórskiej scenie można kupić w specjalnej cenie 40 złotych.

W grudniu i styczniu widzowie będą mogli zobaczyć dwa spektakle, które były głośnymi premierami w poprzednim sezonie: „Byłam żoną Boba Marleya” autorstwa Małgorzaty Jantos, w reż. Pawła Szumca, z Katarzyną Chlebny w roli Rity Marley, oraz „Uczycie nas, jak suknie się podnosi” w reż. Józefa Opalskiego na podstawie tekstów Bertolta Brechta, Rogera Fernaya i Waltera Mehringa, z muzyką Bertolta Brechta, Hannsa Eislera i Kurta Weilla.

Nie zabraknie też okazji, by wejść w pełen groteski i humoru świat Krzysztofa Niedźwiedzkiego za sprawą bohaterów jego komedii „Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna” oraz „Stroiciela grzebieni”.

„Na scenę przy ul. Zamoyskiego 50 tanecznym krokiem wejdą również „Słoneczni chłopcy”, czyli Leszek Piskorz i Jacek Strama jako Willy Clark i Al Lewis – bohaterowie kultowego tekstu Neila Simona. 13 grudnia zostanie zaprezentowana „Arcadia” – spektakl o życiu i jego wszystkich etapach, w reż. Jerzego Zonia, z choreografią Eryka Makohona. Black Weekend to również okazja, by kupić bilet na gościnne przedstawienia prezentowane na scenie KTO: „Sticky Fingers Club” – teatr tańca z najgłośniejszymi nazwiskami tancerzy młodego pokolenia (Daniela Komędera-Miśkiewicz, Dominika Wiak, Dominik Więcek, Monika Witkowska) oraz „CCY-WITKAC-Y Menażeria” – spektakl Teatru im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem, inspirowany młodzieńczą twórczością Witkacego” – informuje teatr.

Bilety do nabycia w kasie teatru przy ul. Zamoyskiego 50, pod numerem telefonu +48 12 633 89 47 (kasa@teatrkto.pl) oraz online.

Jan Krol

Najnowsze

Co w Krakowie