Szuka ich policja. Mają na koncie oszustwa, rozbój, a nawet atak na funkcjonariusza

Musisz przeczytać

Krakowska policja publikuje kolejne listy gończe. Poszukiwani mają na koncie oszustwa, rozbój, a nawet czynną napaść na funkcjonariusza. Policja publikuje ich zdjęcia i rysopisy.

Szuka ich krakowska policja

Szuka ich krakowska policja
Obraz 1 z 6

Piotr Meus poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Podgórza w Krakowie do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za oszustwo (art. 286 § 1 kodeksu karnego) oraz niszczenie dokumentu bez prawa do jego rozporządzaniem (art. 276 kodeksu karnego). 51-latek ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Strzelców 9a w Krakowie. Poszukiwany ma 180 cm wzrostu i brązowe oczy. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny można kierować do Komisariatu Policji III w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-912 lub pod numer alarmowy 112.

Policja ostrzega, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. – Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej – zapewniają policjanci.

(red) (fot. Policja w Krakowie)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca