Szukacie inspiracji na świąteczny stół? Makłowicz założył kanał na YouTube! Jego filmiki są hitem [wideo]

Znany telewizyjny kucharz przeniósł działalność do internetu i założył kanał na YouTube. W ciągu dwóch tygodni Robert Makłowicz zebrał 53 tys. subskrypcji, a jego filmiki ogląda coraz więcej widzów. Zobaczcie, co kucharz robi w sieci.

Makłowicz zaprezentował widzom przepisy na tajskie placuszki kukurydziane i spaghetti. Ponadto czyta widzom fragmenty własnych książek, komentując je, a także opowiada o pochodzeniu różnych dań. 

Makłowicz nie tylko pokazuje widzom, jak robić znakomite dania, ale także odpowiada na ich pytania. Zdradził, czy je kanapki z masłem, co sądzi o pizzy z ananasem, a także wyjawił, że zmierzył się z grą komputerową FIFA.

Opowiedział także o tym, że lubi pić piwa Pils, a jego ulubionym sportem jest brydż. Kucharz poinformował też, że jest szczęśliwym dziadkiem i zdradził poglądy na temat Królestwa Prus. 

Kucharz pokazał, jak robi zakupy w trakcie kwarantanny. Zalecił widzom samodzielne dźwiganie siatek, ponieważ jest to obecnie jedna z niewielu dostępnych aktywności fizycznych. Ponadto zapowiedział, że jak zakończy się pandemia koronawirusa, to ma zamiar pokazywać widzom podróże…

js

Najnowsze

Co w Krakowie