Szukał seksu na Rynku Głównym i wpadł…

Musisz przeczytać

Napastował i molestował kobiety, próbując zmusić się do seksu a wszystko w oku kamery miejskiego monitoringu. Krakowska Straż Miejska zatrzymała 24-latka, który w poniedziałek przed południem zaczepiał przypadkowe kobiety i próbował namówić je do współżycia. Całe zajście zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Operator miejskiego monitoringu zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę, który w pewnym momencie rozpiął swoje spodnie i podszedł do kobiety siedzącej przy fontannie na Rynku Głównym. 24-latek zmusił kobietę do dotykania jego miejsc intymnych. Po kilku minutach mężczyzna zaczepił kolejne kobiety przy pomniku Adama Mickiewicza.

Na miejsce natychmiast wysłano patrol straży miejskiej, która szybko namierzyła i zatrzymała 24-latka. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i został przekazany policjantom. W chwili zatrzymania miał on we krwi 1,5 promila alkoholu. Teraz za doprowadzenie innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej grozi mu do 8 lat więzienia.

(pt)

fot. Marcin Warszawski

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca