Ta psinka JUŻ jest sławna. A wciąż nie ma domu

Fot. Facebook / KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Ma za sobą występy na deskach Teatru Słowackiego. Wcielał się w rolę modela, a dzięki FORUM Przestrzenie ma już nawet swój własny wózek. Ten światowy pies o imieniu Sierpień wciąż nie ma jednak najważniejszego. Domu.

Sierpień mieszka w krakowskim schronisku, gdzie trafił z uszkodzonym kręgosłupem po wypadku samochodowym. Przeszedł skomplikowaną operację, a dzięki wsparciu wielu osób odzyskał dobre samopoczucie i dziś znów jest wesołym, skorym do zabawy pieskiem.

Psinka może poruszać się dzięki specjalnemu wózkowi. Jak informuje Krakowskie Towarzystwo Ochrony nad Zwierzętami, Sierpień dzielnie ćwiczy podczas rehabilitacji, by jego łapki były jak najsprawniejsze. Wózek otrzymał dzięki wsparciu FORUM Przestrzenie, a ma obiecaną także wyprawkę, którą otrzyma podczas adopcji.

Kochani!! Serce nam pęka, że Sierpień nadal czeka w KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie – kompletnie tego…

Opublikowany przez KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Poniedziałek, 9 grudnia 2019

 

Po wypadku spotkało go wiele dobra, ale wciąż czeka na najważniejsze. Sierpień nadal mieszka w schronisku i czeka na nowy dom. Czas to zmienić.

ms

Fot. Facebook / KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Zobacz także