Tanie kino, darmowy fitness. Dziś w Krakowie sporo się dzieje

fot. Pixabay

W poniedziałek w Krakowie czekają nas ćwiczenia pod chmurką, filmowe seanse i jazzowe jam session! Zapraszamy do zapoznania się z kulturalnym kalendarium na dziś!

Trwa cykl Ćwicz w zieleni, czyli bezpłatne zajęcia fitness w krakowskich parkach. Wykwalifikowani trenerzy z krakowskich klubów fitness poprowadzą dziś zajęcia dla chętnych w parku Jordana. Lans na Balans poprowadzi Daria Loferska. Do zobaczenia o godz. 17.00!

Skoro lipiec w pełni, należy koniecznie wspomnieć, że 24. Summer Jazz Festival Kraków trwa w najlepsze! W Piwnicy pod Baranami i Harris Piano Jazz Bar sporo z tej okazji się dzieje niemal każdego dnia. Dziś w Piwnicy wystąpi Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet. Początek koncertu o godz. 21.00. Pół godziny później, u Harrisa rozpocznie się zaś swobodny jam session! To dobra propozycja dla fanów jazzu na poniedziałkowy wieczór!

Warto również zajrzeć do kina Kika przy ul. Krasickiego 18, gdzie w wakacje wyświetlane są polskie filmy po angielsku. W tym tygodniu, do 11 lipca, zobaczymy film „7 uczuć” z 2018 r. w reżyserii Marka Koterskiego. Seans rozpocznie się o godz. 19.00.

Kinomanom, którzy chcą nadrobić filmowe zaległości, polecamy zajrzeć do Kina Pod Baranami, gdzie trwa Letnie Tanie Kinobranie 2019! Temat tego tygodnia to „Filmy, które cię zaniepokoją”. Dziś zobaczymy m.in. „Dom, który zbudował Jack” Larsa von Triera i „Eter” Krzysztofa Zanussiego. Szczegóły na stronie: www.kinopodbaranami.pl

jh, krakow.pl

Zobacz także