Tanie miejsca parkingowe w Krakowie

Musisz przeczytać

Kraków to miasto pełne wspaniałych zabytków architektonicznych, przez co bardzo przyciąga do siebie turystów. To także miejsce, w którym prężnie rozwija się wiele przedsiębiorstw. Połączenie tygodnia pracującego z turystycznym charakterem miasta powoduje, że w samym sercu Krakowa trudno o znalezienie miejsca parkingowego. Jak więc zapewnić sobie stały dostęp do bezstresowego parkowania?

Pewne miejsca na parkingu w Krakowie

Rozwiązaniem, które daje Ci zawsze pewne wolne miejsce parkingowe, jest nasz parking w Krakowie. Parking zlokalizowaliśmy pod adresem Plac na Groblach 24, trafisz tu zarówno od ulicy Powiśle, jak i Podzamcze. To zaledwie 5 minut drogi od Wawelu. Spacer na zamek urozmaici Ci różnorodna architektura dawnego Krakowa.

Nieopodal znajdują się również hotele, restauracje, kawiarnie, a także wiele miejsc związanych z kulturą czy rozrywką. Przyjeżdżasz do Krakowa podziwiać stare miasto, wypocząć w hotelu czy może załatwić sprawy biznesowe? Niezależnie od celu Twojego pobytu zawsze znajdziesz miejsce parkingowe, z którego w mgnieniu oka dostaniesz się do każdego ważnego obiektu.

Bezpiecznie i komfortowo pod samym Wawelem

Dla Twojej wygody nasz parking udostępniamy całodobowo oraz przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nie musisz obawiać się o ewentualny brak możliwości wjazdu lub wyjazdu z powodu sztywnych godzin otwarcia. Parkujesz tu zawsze, kiedy masz na to ochotę. Wiemy też, jak cenna jest dla Ciebie każda minuta, dlatego płatności dokonasz w automatycznych kasach, przy pomocy gotówki lub karty płatniczej. Dzięki temu sprawnie oraz bez kolejek opłacisz miejsce parkingowe i wrócisz do swoich obowiązków.

Stawiając na nasze usługi, masz pewność, że Twój samochód czeka na Ciebie w bezpiecznym miejscu. Nie musisz obawiać się o ewentualne zarysowanie auta przez kogoś, kto manewruje między pojazdami po ciasnych uliczkach. Dzięki nam unikniesz również mandatu za nieprawidłowe parkowanie. Na naszym parkingu bez problemu wjedziesz także samochodem wyposażonym w instalację LPG.

Obiekt monitorują kamery nagrywające obraz w wysokiej jakości, a na miejscu wszystkiego pilnują wykwalifikowani pracownicy ochrony. Na terenie parkingu znajdują się też interkomy, które połączą Cię z obsługą. Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania związane z ewentualnymi problemami technicznymi.

Parking przystosowany do Twoich potrzeb

Nasz parking jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się 10 specjalnie przygotowanych miejsc parkingowych, a także windy ułatwiające poruszanie się po parkingu. Jedną z nich umiejscowiliśmy od strony Hotelu Pod Wawelem, a drugą przy ulicy Tarłowskiej.

Dla mieszkańców Krakowa lub osób, które pracują w okolicy naszego parkingu, przewidzieliśmy specjalne oferty abonamentowe. Dzięki temu po wypełnieniu formularzu możesz zapewnić sobie tańszy, długoterminowy wynajem miejsca dla Twojego samochodu.

Już dziś wybierz się do serca Krakowa bez obaw o wolne miejsce parkingowe. Zapomnij o manewrowaniu na ciasnych parkingach w poszukiwaniu wolnej przestrzeni, postaw na oszczędność czasu oraz Twoją wygodę!

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca