Tańsze wejścia do Parku Wodnego. Sprawdź, czy będziesz mógł skorzystać

Musisz przeczytać

Miasto podpisało umowę z Parkiem Wodnym na niższe ceny biletów dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Kupony będą rozdawane od poniedziałku do piątku od 1 lipca do 31 sierpnia.

Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą 7,50 zł.

„Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126). Limit kuponów na cały okres wakacji wynosi 18 461. Miasto dopłaca do każdego kuponu 6,50 zł” – informują urzędnicy.

W ramach tej puli codziennie zabezpieczanych będzie 50 kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony te będą do odbioru w punkcie informacyjnym Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR 3+ przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.

Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany. Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie oświadczenia rodzica.

Dzieci do 10. roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 godziny w promocyjnej cenie
15 zł.

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca