„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Targ włoski w Serenadzie – rozgrzej swoje podniebienie!

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Niech słoneczna Italia rozgrzeje zimę w Serenadzie! W dniach 17-27.02 na klientów odwiedzających nasze centrum, czeka nie lada gratka – jedyny w swoim rodzaju, tradycyjny, barwny włoski targ. Amatorzy śródziemnomorskich przysmaków, będą mogli wybierać spośród setek produktów z rodzinnych, małych zakładów wielu znanych icenionych regionów Italii, takich jak Toskania, Sycylia, Sardynia, Lacjum czy Apulia.

Od 17 do 27 lutego na Placu Spotkań (poz. +1) w Serenadzie na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekać będzie najprawdziwszy targ włoski.  Na nim setki włoskich specjałów, w tym  oryginalne włoskie sery, sycylijskie oliwki i inne produkty, które pomogą przenieść się choć na moment do słonecznej Italii. Smakosze kupią tu produkty, bez których trudno wyobrazić sobie włoskie gotowanie: parmezan, oryginalną mozzarellę i ricottę. Na jarmarku znajdą również coś dla siebie wielbiciele słodkości, których zainteresować mogą rozmaite kremy, marmolady, miody, nugaty, a także obłędne Cannolo Siciliano, które najlepiej opisać, jako zwinięte w rurki faworki, nadziewane kremem! Naprawdę trudno im się oprzeć! Z oferty targu włoskiego skorzystać będzie można w dniach 17-27.02 w godzinach otwarcia centrum 10:00-21:00.

Powrót do normalności

Ceniona przez klientów za bezpieczeństwo i komfort przebywania Serenada działa ponownie od początku lutego w pełnym zakresie. Centrum to ponad 160 sklepów, w tym te najbardziej lubiane przez krakowian, takie jak Zara, Reserved, H&M czy Van Graaf, których salony powierzchniowo należą do największych w Krakowie.  Na klientów odwiedzających w najbliższych dniach centrum czekają setki promocji i atrakcyjnych wyprzedaży. Serenada zachęca również do śledzenia jej aktywności na portalach społecznościowych, gdzie w najbliższych dniach zaprosi obserwujących do udziału w ciekawych i atrakcyjnie nagradzanych konkursach.

Bezpieczne zakupy w Serenadzie

Jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Krakowie, Serenada wprowadziła wzmocnione procedury przeciwko potencjalnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Szeroko zakrojone działania informacyjne o procedurach bezpieczeństwa, obecność przy każdym wejściu stojaków z płynem dezynfekującym, podajniki na rękawiczki jednorazowe, specjalistyczne odkażanie obiektu czy regularna praca tzw. Patrolu Dezynfekującego to tylko część działań wprowadzonych do tej pory w Serenadzie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz determinacji zarządcy obiektu i współpracujących załóg sklepów można śmiało powiedzieć, że zakupy w Serenadzie należą do jednych z najbardziej bezpiecznych form zakupów.

Centrum Serenada, Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca