Tauron Arena Kraków od kuchni

Krakowianie będą mieli okazję zgłębić tajne zakamarki Tauron Areny Kraków. W najbliższych dniach zorganizowane zostaną specjalne wycieczki, które mają na celu przybliżyć mieszkańcom, jak ogromnym przedsięwzięciem jest krakowska arena. Warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, a udział w wycieczce… płatny.

To już kolejna seria wycieczek po Tauron Arenie Kraków, która po raz pierwszy została udostępniona zwiedzającym w grudniu ubiegłego roku. Chętnych do odwiedzania zamkniętych na co dzień zakamarków hali nie brakowało, stąd zarządcy zdecydowali się na powtórzenie wycieczek.

Najbliższa okazja, by odwiedzić i zwiedzić Tauron Arenę Kraków będzie już 18 lutego. Kolejne terminy, gdy można rezerwować miejsce na podróż po arenie to 20, 22, 25, 27 i 29 lutego. Na wszystkie te terminy obowiązują zapisy, bo liczna miejsc jest ograniczona. W sumie podczas 14 wycieczek Tauron Arenę Kraków będzie mogło odwiedzić blisko 200 osób, które oprócz trybun i głównej części Areny, będą mogli zwiedzić również szatnie i bogate zaplecze techniczne oraz pomieszczenia VIP.

Warto pamiętać, że wycieczki są odpłatne: 10 złotych kosztuje bilet normalny dla osoby dorosłej i 5 złotych ulgowy dla najmłodszych krakowian. By zapisać się do udziału w wycieczce wystarczy wejść na www.tauronarenakrakow.pl i wypełnić specjalny formularz, lub zgłosić się mailowo na adres zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl, telefonicznie pod numerem 12 349 11 02 lub osobiście w recepcji Tauron Areny Kraków.

(pt)

Najnowsze

Co w Krakowie