Tego się nie da „odzobaczyć”! Tak się bawi wiceprezydent Krakowa [odważne zdjęcia]

Tego jeszcze nie grali! Półnagi wiceprezydent Krakowa objawia się krakowianom jako wielki miłośnik sportu. Taką postawę to my szanujemy i promujemy. Tym bardziej, że 60-letni mężczyzna, mimo że nie wygląda jak Adonis, nie ma najmniejszego problemu, ale strzelić sobie selfie na basenie! Czy jego postawa zachęci innych mieszkańców miasta do uprawiania sportu bez względu na wiek i tężyznę fizyczną?

Wiceprezydent Bogusław Kośmider pochwalił się na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że zrobił sobie niedzielny trójbój: marszobieg z kijami, basen i znów marszobieg.

– Sportowa niedziela – napisał samorządowiec. A na dowód tego wyczynu wrzucił kilka fotek.

Mały niedzielny trójbój Borkowski-Ruczajowy.Marszobieg z kijkami, basen, znów marszobieg. Sportowa niedziela ….

Opublikowany przez Boguslaw Kosmider Niedziela, 4 sierpnia 2019

– Widzę, że polubiłeś basen na Ruczaju – zagadnęła jedna z komentujących.

– Doprowadziłem do zbudowania i korzystam – odpowiedział w swoim stylu zastępca prezydenta Krakowa i wieloletni przewodniczący rady miasta.

W połowie czerwca Kośmider osobiście otwierał pływalnię. Tak bardzo nie mógł się doczekać, aby popływać w nowym obiekcie, że wskoczył do wody w garniturze! Uwiecznił to na zdjęciu fotograf Bogusław Świerzowski.

Bogusław Kośmider skacze do basenu / fot. Bogusław Świerzowski / UMK

Nie ukrywamy, że trochę zazdrościmy wiceprezydentowi chęci, zapału, zawzięcia i – przede wszystkim – dystansu do siebie i świata. Szacun!

(lm)

 

Zobacz także