To będą najostrzejsze emocje piłkarskie w całym Krakowie!

Nerwy, emocje i wielkie oczekiwania… To już ostatnia prosta przed mistrzostwami świata! Polaków we wtorek czeka spotkanie towarzyskie z Litwą, a później już mundialowe mecze na śmierć i życie. Na wielkie emocje trzeba także przygotować żołądek, a w Krakowie są miejsce, gdzie można i dobrze zjeść, i ekscytować się piłką na najwyższym poziomie.

Właściciele krakowskich lokali gastronomicznych już szykują się do mistrzostw świata. Niebawem kibice zaleją restauracje, pizzerie, bary i kluby z telewizorami. Na piłkarską ucztę zapraszają Restauracja Dąbskie Jadło oraz Pizzeria AL FORNO. Dla fanów futbolu przygotowana została specjalna oferta mundialowa.

W Pizzerii AL FORNO czeka na Was promocja „Mundial”. Za pizzę zapłacicie na miejscu o 10 procent mniej, a piwo kosztować będzie tylko 5 złotych. Pizzeria oferuje również natychmiastowy dowóz posiłków do domu – sprawdź szczegóły dostawy. Cały czas możesz również podjąć wyzwanie Pizzerii AL FORNO. Czy poradzisz sobie z najostrzejszą pizzą w Polsce?

Jak pisze Biurorekordów.pl, „wiemy, kto serwuje najostrzejszą pizzę w Polsce! Piekielnie ostrego sosu, który właśnie ustanowił rekord Polski można spróbować w krakowskiej pizzerii AL FORNO”. Składnikami najostrzejszej pizzy są przede wszystkim różne rodzaje papryki. Poza dobrze znaną papryką chili, jalapeno i pepperoni na pizzy znajdziemy także rekordzistki z najwyższych miejsc na skali Scoville’a, czyli m.in. paprykę Carolina Reaper, Trinidad Scorpion i Naga Yolokia. Choć wielbiciele ostrych smaków regularnie odwiedzają pizzerię, żaden z nich nie zdołał zjeść więcej niż 5 kawałków. Wszystkim chętnym stawiamy wyzwanie wytrzymałości!

W Pizzerii AL FORNO każda pizza jest przygotowywana według oryginalnej receptury, z najświeższych i najwyższej jakości składników, pieczonych w tradycyjnym piecu do wypieku! Gwarantujemy, że w menu znajdziecie bogactwo smaków, korzystne ceny oraz oczywiście… najsmaczniejszą pizzę!

Specjalne menu mundialowe przygotowała też Restauracja Dąbskie Jadło w Krakowie przy ulicy Dąbskiej 18D/LU7. To najlepsza restauracja w Małopolsce 2017 według Gazety Krakowskiej. W tym miejscu przypomnicie sobie tradycyjną polską kuchnię w najlepszym wydaniu. Zawsze świeże, wyjątkowo smaczne i oparte na rodzimych przepisach dania wiekiem znacznie przewyższają kucharzy. Wnętrze jest jasne i przytulne i… zaopatrzone w duży telewizor. To ważne dla każdego kibica piłki nożnej.

Zestawy kibica w Restauracji Dąbskie Jadło:
1: Kotlet schabowy z frytkami i kapustą zasmażaną oraz piwo za 20 złotych
2: Frytki i piwo za 10 złotych

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.dabskiejadlo.pl.

KONTAKT:
 
DĄBSKIE JADŁO,  ul. Dąbska 18D/LU7, rezerwacje: 739 032 031
PIZZERIA AL FORNO, tl. Dąbska 18D/LU8, pizza na telefon: 739 031 032 

 

 

Zobacz także