To był trudny dzień na drogach. Kilka groźnych wypadków, jeden śmiertelny

Musisz przeczytać

Na drogach widać już zwiększony ruch związany z odwiedzinami grobów bliskich. I łatwiej o wypadki. W Brzanie (gmina Bobowa), volkswagen śmiertelnie potrącił 51-letnią kobietę. W Krakowie kierująca mercedesem wjechała w przystanek przy rondzie Grzegórzeckim, ranna został stojąca tam kobieta.

W sobotę, 23 października 2021 roku, ok. godz. 11.20 na drodze powiatowej w miejscowości Brzana volkswagen passat z dużą prędkością potrącił idącą poboczem kobietę. Potem auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Niestety pomimo starań ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiecie. Dwóch mężczyzn jadących samochodem zostało odwiezionych do szpitala.

W Krakowie po południu 27-latka kierująca mercedesem wjechała w przystanek autobusowy przy rondzie Grzegórzeckim. Stojąca tam inna kobieta został uderzona przez oderwaną z wiaty przystankowej reklamę, zabrano ją do szpitala na dodatkowe badania. Siedząca za kierownicą kobieta była trzeźwa. W momencie wypadku panowały trudne warunki – było ślisko i padał deszcz.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca