To jedno z niewielu miejsc, gdzie świetnie czas spędzi każdy

Niby w Krakowie cały coś się dzieje, ale gdy chcesz wypocząć, spędzić aktywnie czas i zabawić się po pracy, to okazuje się, że rodzi się problem. Jego rozwiązaniem jest paintball.

Z jednej strony to dobra zabawa, a z drugiej ma w sobie nutkę rywalizacji. Najważniejsze jest jednak to, że na polu „walki” odnajdzie się każdy: wysoki, niski, wysportowany lub nie. Każdy!

Trafisz przeciwnika – uśmiechasz się. Sam jesteś trafiony – też się śmiejesz. Wygrasz, przegrasz, poddasz się, padniesz jako ostatni – obojętne. Zabawa zawsze jest przednia i przede wszystkim bezpieczna, bo kulki są całkowicie nieszkodliwe.

Ważna za to jest taktyka. Można wyjść na drzewo, schować się za przeszkodą lub poczuć się jak Rambo, który sam biegnie przeciwko setce wrogów.  Zasada jest tylko jedna – im więcej uczestników, tym rozgrywka jest ciekawsza. W paintballu ważna jest drużynowa gra od początku do końca, gdyż wtedy szanse na zwycięstwo zdecydowanie rosną. Choć jeśli jednak ktoś chce spróbować poczuć się jak bohater, to nikt mu tego nie zabroni.           

Świetną lokację, nieocenioną pomoc i sprzęt najwyższej jakości oferuje Kraków Paintball. Tu także istnieje możliwość zorganizowania ogniska, przy którym można wypocząć po grze. Strona internetowa, którą firma dysponuje, jest bardzo prosta w obsłudze i przejrzysta.

Kraków Paintball gwarantuje około dwóch godzin najlepszej zabawy pod słońcem, dbałość o każdego klienta i brak słabych stron. O tym wszystkim można przekonać się przy ulicy Widłakowej.

Więcej informacji:

http://krakowpaintball.pl

www.facebook.com/krakowpaintball/

kontakt@krakowpaintball.pl

tel: 577-749-128

ip

zdjęcie tytułowe / fot. 

Zobacz także