To już jest koniec! Ostatni weekend na Dolnych Młynów [lista wydarzeń]

Dolne Młyny / fot. Facebook

To ostatni weekend istnienia Dolnych Młynów. Wkrótce kultowa lokalizacja przejdzie do historii, dlatego warto wybrać się na ostatniego drinka czy kolację. Mamy też dobre wiadomości – niektóre knajpy zostaną przeniesione do nowych lokalizacji. Sprawdźcie imprezową rozpiskę na ten weekend.

Dzisiaj wieczorem w klubie Zet Te Pe odbędzie się ostatnia impreza, na której zagrają Shandrill, BUA, CooL Bid, Ginee, Gruesome, Mr Floopy i Protest. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 23.00 i zakończy się około godz. 6.00. Wstęp będzie kosztować 20 zł. W klubie Zet Te Pe odbywały się liczne koncerty, spotkania z aktywistami i politykami czy festiwale. To właśnie tutaj miało miejsce pierwsze spotkanie z liderem Wiosny – Robertem Biedroniem.

Wieczorem w restauracji Cargo odbędzie się ostatnia kolacja. Lokal słynie ze świetnych steków, za którymi z pewnością będzie tęsknić wieli krakowian. Świadczy o tym fakt, że wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Nie wszystko jest jeszcze stracone! Możecie zapisać się na listę rezerwową.

Dzisiaj macie ostatnią szansę, by udać się do Mane. W lokalu można było nie tylko napić się świetnych drinków, ale także obejrzeć wystawy lokalnych artystów. W barze odbywały się także warsztaty ważenia piwa. Koniecznie tu wpadnijcie!

Od dzisiaj do niedzieli będziecie mogli imprezować w MashRoom, gdzie posłuchacie muzyki techno, psytrance czy DnB. Za konsoletą staną Dusha, Waxvax, Dj Falafel, Meff i Bartech. Oprócz tanecznej muzyki będziecie mogli skosztować świetnych drinków.

Weźże Krafta rozpoczyna ostatni weekend działalności. Lokal specjalizuje się w serwowaniu piw kraftowych. Z oferty baru będziecie mogli skorzystać tylko do soboty, więc śpieszcie się! Być może lokal pojawi się w nowej lokalizacji.

Pożegnanie z Lastriko odbędzie się 20 września, ale nie oznacza to, że w najbliższy weekend nie będzie żadnych imprez. Już dzisiaj klub zaprasza wszystkich na dyskotekę „I will survive / Last dance”. Lokal słynie z niesamowitych koktajlów i świetnej tanecznej muzyki.

W niedzielę będziecie mogli odwiedzić po raz ostatni Międzymiastową. Restauracja serwuje przepyszne lunche, obiady i desery. W karcie nie brakuje także drinków. Dla wszystkich fanów Międzymiastowej mamy dobre informacje! Lokal zostanie ponownie otwarty w nowym miejscu.

Najdłużej otwarta będzie restauracja Veganic. Będziecie mogli tu wpaść na obiad aż do 27 września. Na szczęście lokal z wegańskimi posiłkami nie zniknie z mapy Krakowa. W Hali Forum otwarto Veganic Street Food. Wkrótce na ul. Karmelickiej otworzy się bistro Veganic. Właściciele zapowiadają także otwarcie Cafe Veganic.

Zobacz także