To się w głowie nie mieści! Gówniarze zaatakowali nożami przechodnia

Patologia! Dwóch gówniarzy (17 i 19 lat) zaatakowało przypadkowego przechodnia. Po prostu wyciągnęli noże, powalili na ziemię 52-latka i chcieli go zadźgać. Dramat rozgrywał się w weekend przy ul. Piłsudskiego w Wieliczce, ale policja dopiero teraz informuje o szczegółach zajścia.

Dwaj napastnicy trzymając w ręce noże podeszli do siedzącego na ławce mężczyzny i zaczęli mu grozić. W pewnym momencie świadek całego zajścia, 52-letni mieszkaniec gminy Wieliczka, podszedł do napastników i próbował obronić mężczyznę. 

– Wówczas cała agresja nastolatków została skierowana w jego stronę. 52-latek został przewrócony na chodnik, a sprawcy próbowali zadawać mu ciosy nożami. Na szczęście mężczyzna sprawnie bronił się przed ciosami. Napastnicy zrezygnowali i odjechali autobusem, który akurat przyjechał na przystanek – relacjonuje Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

52-latek doznał jedynie skaleczeń i otarć naskórka. Na miejsce został skierowany patrol policji. Po chwili namierzono i zatrzymano sprawców, którymi okazali się 19- letni mieszkaniec gminy Wieliczka oraz 17-letni mieszkaniec Krakowa.

Napastnikom grozi kara do ośmiu lat więzienia.

(ip)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie