Tomasz Stańko i SBB w ICE Kraków

Legendy polskiej muzyki, marki same w sobie, muzyka najlepszej próby – SBB i Tomasz Stańko zagrają w krakowskim ICE. 4 września o godzinie 20. dadzą specjalny koncert gdzie przedstawią legendarny materiał, który wspólnie zarejestrowali w latach siedemdziesiątych.

-SBB jest w świetnej formie. Miałam przyjemność być na ich koncercie w sierpniu i z przyjemnością podziwiałam kunszt tych  doświadczonych muzyków – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora ICE Kraków.
– Tomasz Stańko już występował w tej sali, choćby w trakcie Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Jego obecność jest gwarancją wykonawstwa najwyższej próby! – dodaje.

Świetne umiejętności muzyczne, doświadczenie i charyzma, zarówno SBB jak i Tomasz Stańki nie podlegają dyskusji. Muzycy w czasie swoich koncertów tworzą niezapomnianą atmosferę i klimat niespotykany w czasie innych wydarzeń tego typu. Kilkadziesiąt lat temu wspólnie nagrali materiał, który teraz przestawią w Krakowie.

Bilety w cenie od 70 zł do 100 zł dostępne są w punktach InfoKraków (pl. Wszystkich Świętych 2, ul. św. Jana 2, ul. Powiśle 11, Rynek Główny 1/3, ul. Józefa 7, ul. Szpitalna 25, ul. Marii Konopnickiej 17), oraz w sieci Eventim.pl wraz z punktami sprzedaży.
Organizatorem koncertu jest Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator Centrum Kongresowego ICE Kraków.

(bg)

fot. tomaszstanko.com

Najnowsze

Co w Krakowie