Tragiczne pożary w szkole w Krakowie i domu koło Nowego Sącza

79-letnia kobieta zginęła w pożarze w Krakowie – w mieszkaniu znajdującym się na terenie zespołu szkół przy ul. ks. F. Blachnickiego w Krakowie. Do tragicznego pożaru doszło w niedzielę po południu. W niedzielę rano do pożaru doszło w Ptaszkowej koło Nowego Sącza. Zginęła 87-letnia kobieta.

Do tragicznego pożaru w Krakowie doszło w niedzielne popołudnie. Strażacy zostali wezwani do gaszenia ognia w zespole szkół przy ul. ks. F. Blachnickiego (Grzegórzki). W mieszkaniu znaleziono zwęglone zwłoki 79-letniej kobiety, samotnie mieszkającej przy szkole. „Po zakończeniu akcji do oględzin miejsca zdarzenia przystąpiła grupa operacyjno-procesowa, która wyjaśni okoliczności powstania pożaru” – podaje portal Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie

W niedzielny poranek w Ptaszkowej koło Nowego Sącza w pożarze zginęła 87-letnia kobieta. Strażacy zostali wezwani do pożaru domu. Zastali tam nieprzytomną kobietę. Mimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji niestety nie udało się jej uratować – mówi Radiu Kraków Paweł Motyka zastępca komendanta sądeckiej straży pożarnej.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie