Tropikalne plaże czy mroźne pejzaże? Nowe zimowe połączenia z Kraków Airport

fot. Kraków Airport

Gruzja spowita śniegiem, tajemniczość gór Kaukazu i dobra kuchnia. Obserwacja zorzy polarnej, podziwianie islandzkich jaskiń lodowych czy kąpiel w gorących źródłach. A może ciepła herbata z widokiem na Big Ben spowity mgłą? Już w niedzielę rusza zimowy sezon na Kraków Airport!

Nowością sezonu Zima 2019/2020 będą Glasgow z Jet2.com, Londyn Gatwick z Wizz Air oraz cztery połączenia Ryanair: Bruksela, Chersoń, Londyn Luton oraz Palermo. Gruzja i Islandia pojawiły się na liście połączeń już w sezonie Lato 2019, a teraz z uroków tych niezwykłych państw będą mogli skorzystać turyści także w zimie.

– Cieszy nas również, że w ramach oferty lotów Sezon Zima 2019/2020 pozostają aż cztery polskie miasta: Warszawa, Szczecin, Gdańsk i Olsztyn-Szymany – mówi Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

Prosto z Krakowa będzie można polecieć także do słonecznych miejsc, takich jak Tel Awiw, gdzie temperatura zimą nie spada poniżej zera. Arktyczne mrozy nie powinny nas zaskoczyć także w Barcelonie czy Bari. Katania późną jesienią, czy zimą polecana jest tym wszystkim wielbicielom zwiedzania zabytków, którzy nie przepadają za tłumem turystów.

Co się cieszyło największą popularnością w wakacje?

– Dużą popularnością podczas urlopów cieszyły się nowości czyli Zadar i Dubrownik w malowniczej Dalmacji, a także miasta we Francji -Bordeaux i Nicea, we Włoszech – Katania na Sycylii, Bari i Rimini, słynne kurorty z pięknymi plażami – komentuje Radosław Włoszek.

Zobacz także