Twój głos ma znaczenie! Pomóż zaprojektować na nowo punkt informacji miejskiej

Skatepark, scena na koncerty czy sala konferencyjna? Krakowskie Biuro Festiwalowe chce odświeżyć punkt informacji miejskiej InfoKraków, który funkcjonuje od ponad 10 lat przy ul. Powiśle 11. Teraz sam możesz zaplanować to miejsce od nowa! Wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę! 

Krakowskie Biuro Festiwalowe chce stworzyć miejsce, które posłuży zarówno mieszkańcom Krakowa, jak i turystom. Ma to być lokal również dla organizatorów kulturalnych wydarzeń w mieście. Powiśle 11 zostanie przestrzenią do zabawy przy muzyce, twórczej rozmowy o kulturze czy podziwiania artystycznych instalacji.

Dlatego ważny jest głos każdego mieszkańca! Aby wypełnić ankietę, wystarczy wejść na stronę internetową ankieta.biurofestiwalowe.pl/NowePowisle11 i poświęcić zaledwie pięć minut, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. 

Ze względu na swoją lokalizację Powiśle 11 ma ogromny potencjał. To prawie 750 m2, które KBF zamierza zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców oraz w nawiązaniu do aktualnych trendów.

Według nowej koncepcji ścianki miałyby się przesuwać, co pozwoliłoby na stworzenie plastycznej i otwartej przestrzeni. Stworzono by miejsce do pracy z siedzeniami, pufami i wygodnymi kanapami. Lokalizacja miałaby gościć koncerty, wystawy czy inne wydarzenia. Na górze znajdowałaby się ścieżka rowerowa lub mini skatepark.  

Ankietę można wypełniać do 15 września. 

js/krakow.pl

Zobacz także