Tych facetów policja szuka blisko rok. Ostro przegięli… Poznajecie?

fot. Policja

Tych dwóch mężczyzn policjanci próbują namierzyć od czerwca, ale na razie nie są w stanie. Dlatego funkcjonariusze zdecydowali się na publikację ich wizerunku.

Powód? Poszukiwani zachowali się jak pierwotniaki i pourywali lusterka w samochodach zaparkowanych przy ul. Długiej. Stało się to 15 czerwca 2017.

„I Komisariat Policji w Krakowie poszukuje dwóch sprawców uszkodzenia samochodów w Krakowie przy ul. Długiej, do którego doszło 15 czerwca 2017 r. około godziny 5 rano. Sprawcy uszkodzili szereg zaparkowanych pojazdów przy ul. Długiej w Krakowie (6 złożonych wniosków). We wszystkich pojazdach zostały pourywane lusterka. Wartość strat: 5050 PLN” – informuje krakowska policja. 

Samochody oczywiście przegrały walkę z dwoma herosami, ale za to policjanci mają nadzieję, że to oni wyjdą obronną ręką z tego starcia.

Osoby, które mogą pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, proszone są o kontakt z I Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu 12 615 77 11 lub o kontakt z najbliższą jednostką policji (tel. 997).

Zapewniona jest pełna anonimowość.

dn

zdjęcie tytułowe / Policja

Zobacz także