Podwójna kara za handel narkotykami

Musisz przeczytać

W ręce krakowskiej policji wpadł kolejny diler narkotykowy. Policjantom udało się namierzyć 26-latka, który od kilku miesięcy był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna powinien odbywać karę 4 lat więzienia za przestępstwo, którego dopuścił się jeszcze w 2012 roku. Zamiast siedzieć w więzieniu wolał jednak kontynuować handel narkotykami.

Policjanci od pewnego czasu tropili mężczyznę. Ustalili gdzie najprawdopodobniej ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości i namierzyli 26-latek, gdy ten podróżował taksówką. W czasie zatrzymania mężczyzna był bardzo agresywny, ale szybko został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze w mieszkaniu wynajmowanym przez 26-latek odnaleźli m.in. 25 dkg amfetaminy oraz 2 kg innych substancji, które zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. Na miejscu odnaleziono również wagi elektroniczne, kilkanaście telefonów komórkowych i inne akcesoria służące dilerowi do porcjowania narkotyków i przygotowywania ich do sprzedaży.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i przygotowywania ich do wprowadzenia do obrotu. Grozi mu teraz do 8 lat więzienia. Policjanci tymczasem rozpoczęli poszukiwanie klientów dilera.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca