Ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Zaprasza kurator Barbara Nowak

25 czerwca ulicami Krakowa ponownie przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku hasło przewodnie Marszu brzmi: „Polsko! Walcz o swoje dzieci!”. Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak  promuje marsz filmikiem atakującym zwolenników aborcji i praw osób LGBT+

– Czy podoba się Państwu promocja mordowania dzieci zwanego eufemistycznie aborcją? Czy nie rażą Państwa obsceniczne pochody maszerujące przez polskie miasta i miasteczka tzw. parady dumy czy raczej pychy ludzi, którzy szczycą się tym, że niszczą rodziny, deprawują dzieci, walczą z religią katolicką a nawet dokonują aktów wandalizmu, niszcząc nasze kościoły? – pyta małopolska kurator oświaty na filmie opublik0owanym w mediach społecznościowych. 

Dalej kurator Nowak stwierdza, że uczestnicy marszów równości „wykrzykują hasła obrażające ludzi rozumnych, bezkarnie wyszydzają symbole wiary katolickiej i katolików, posuwają się do przemocy fizycznej wobec księży, prowadzą kampanię nienawiści wobec wierzących”.

– Ja nie chcę takiej Polski, nie chcę takiej Polski, w której codziennie gwałci się niewinność dzieci, opluwa się katolików. Jeśli Państwo tak jak ja nie chcecie Polski skarlałej duchowo i fizycznie, a pragniecie Polski wolnej i silnej, przyjdźcie 25 czerwca – mówi dalej kurator Nowak – Polsko, walcz o swoje dzieci. Czas powiedzieć deprawatorom, kłamcom stop. Pokażmy, że kochamy nasze dzieci. Chcemy Polski wiernej Bogu i ojczyźnie. Tylko taka Polska ma szansę trwać – podsumowuje swoje zaproszenie na marsz.

Marsz rozpocznie się w niedzielę, 25 czerwca 2023 roku, w samo południu. Wyruszy z placu Matejki, przejdzie ulicą Floriańską na Rynek Główny. Potem uczestnicy manifestacji przejdą ulicą Grodzką, Stradomską i Krakowską, by zakończyć marsza na placu Wolnica.

 – Idąc w tegorocznym Marszu, chcemy zwrócić uwagę na zagrożenia dla naszych dzieci ze strony różnego typu groźnych zjawisk i uzależnień, takich jak: narkotyki, niemoralne treści w Internecie, samotność, depresja, czy też zagrożenia duchowe. Pragniemy też pokazać, że lekarstwem na to wszystko jest zdrowa i kochająca się rodzina. „Marsz dla Życia” to forma wsparcia dla tych wszystkich, którzy w świecie antywartości doświadczają odrzucenia, hejtu i braku miłości. Stańmy zjednoczeni przeciw cyberprzemocy i promocji apostazji wśród młodzieży. Idziemy walczyć o nasze dzieci” – informują organizatorzy

(JS)

5 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie