Urodziny dla całej rodziny! Wielkie święto Rabkolandu

Rabkoland / fot. Rabkoland

Karuzele, szczudlarze i mnóstwo zabawy. Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci, zarówno małe jak i duże, na 30. urodziny.

Parki rozrywki, znany także krakowskim dzieciom, obchodzi okrągłą rocznicę powstania. To dobra okazja na wspominki przy urodzinowej tablicy ze zdjęciami, które pokażą Rabkoland na przestrzeni lat. Przez ostatnie lata zaszło wiele zmian. Co roku Rabkoland otwiera nowe strefy, atrakcje i punkty gastronomiczne. W tym roku flagowym przedsięwzięciem najbardziej upamiętniającym zmiany była renowacja Wielkiego Młynu.

Specjalnością Rabkolandu jest Teatr Ruchomych Figur. Na scenie zaprezentują się m.in. Śpiewające Warzywa, Wesołe Zające czy Świnki Trzy. Czekają na Was również liczne karuzele i kolejki górskie dla całej rodziny. Będziecie mogli wybrać się na Dziki Zachód dzięki kolejce Kopalnia Złota. Podróż w czasie zapewni Wam Wioska Wikingów oraz huśtawka Wiking. 

Urodziny Rabkolandu to także masa pokazów, koncertów i zabawy. W całym parku będzie można spotkać Roztańczoną Baletnicę, która poprowadzi dla dzieci warsztaty tańca ze wstęgą. Będzie można pomalować twarz, a także nauczyć się modelować baloniki w fantazyjne kształty, przypominające zwierzątka.

Na scenie wystąpią Beti & Bobas z piosenkami dla dzieci, a także Zespół góralski Majeranki z Rabki Zdrój pod przywództwem Doroty Majerczyk.

Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na swoje urodziny 6 i 7 lipca od 10 do 18. Ceny wstępu standardowe, czyli maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy, bez limitu na wszystkie atrakcje, warsztaty i pokazy.

Zobacz także