Urzędnicy wykorzystają krakowian

Musisz przeczytać

Krakowscy urzędnicy postanowili wykorzystać pomysłowość mieszkańców. Urząd Miasta Krakowa chce, by to sami krakowianie zaprojektowali nowe logotypy miejskich instytucji takich jak: Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu, Zarząd Infrastruktury Sportowej, czy też Zarząd Cmentarzy Komunalnych.

Miejscy urzędnicy ogłosili właśnie konkurs na stworzenie zupełnie nowych logotypów dla siedmiu miejskich instytucji. Jest on adresowany do wszystkich zainteresowanych osób, ale również firm mieszczących się nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. Władze miasta szczególnie liczą na studentów i pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych.

Na nowe logo czekają: Zarządu Infrastruktury Sportowej, Zarządu Budynków Komunalnych, Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, Zarządu Cmentarzy Komunalnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, Zarządu Zieleni Miejskiej.

Prace konkursowe można nadsyłać w terminie od 10.02 do 18.03. Jest o co walczyć, bo dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości 40 tys. złotych. Szczegóły można znaleźć na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca