W Hype Parku zagra czołowy reprezentant polskiego hip-hopu!

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu.  Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records.

Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!).  

Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Tovaritch.  Przedostatni album „Czerwony Dywan” odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. 

Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Od tego czasu wydawnictwo zdążyło okryć się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy ostatniego albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk. Poznański raper wrócił z krążkiem, który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku.  Wśród gości pojawiają się dobrze znani słuchaczom KęKę, Gedz, Włodi oraz świeża krew polskiej sceny OKI. 

Na gramofonach w dwóch numerach rapera wsparli Dj Taek oraz Dj VaZee.

Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa. 

Paluch • NADCIŚNIENIE • HYPE PARK – KRAKÓW • 18.09.2021

Kraków – 18.09.2021 – Hype Park ul. Kamienna 12
Otwarcie Bram 19:00 Start 20:00
Bilety przedsprzedaż:
Miejsca stojące płyta – 69 zł w dniu koncertu 80 zł

Link do biletów https://goingapp.pl/kup-bilety/paluch-hype-park/wrzesien-2021

Najnowsze

Co w Krakowie