W Krakowie padnie najsłodszy rekord Guinnessa! Nie możecie tego przegapić!

Krakowianie spróbują pobić rekord Guinnessa w jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Uczestnicy będą zjadać kolorowe, owocowe galaretki. Wyzwanie zostanie podjęte podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity. Na wydarzenie może przyjść każdy miłośnik słodyczy!

W słodkiej strefie marka razem z podopiecznymi Fundacji „Wawel z Rodziną” oraz uczestnikami festiwalu będą próbować pobić słodki rekord w jednoczesnym otwieraniu słodyczy, którymi będą galaretki Fresh & Fruity.

Oprócz słodyczy na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Będzie można obsypywać się Kolorami Holi i tańczyć podczas koncertów. W Strefie Żelków odbędzie się wyścig w workach. Krówkowa Zagroda będzie miejscem relaksu. 

W Wawel Trucku zlokalizowana będzie strefa słodyczy. W konkursach będą czekać na was atrakcyjne nagrody jak słodkości czy kupony rabatowe do Drogerii Pigment.

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca w Centrum Sportu Parkowa przy ul. Parkowej 12A. Impreza będzie trwać od godz. 14.00 do 16.00. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie