W Krakowie powstały nowe drogi

Musisz przeczytać

Krakowscy kierowcy mają do dyspozycji blisko dwa kilometry nowych dróg. Inwestycje oddano do użytku w Bronowicach. Ulice  skomunikują powstające osiedle m.in. z głównymi arteriami miejskimi: ul Radzikowskiego i Armii Krajowej.

– Miasto od wielu lat stosuje zasadę, że inwestor, który chce budować osiedle czy budynek, musi zapewnić drogę dojazdową do realizowanej inwestycji. Jeśli jej nie ma, to musi ją sam wybudować. Rzadko się zdarza, by deweloper zaczynał realizację inwestycji od budowy drogi. Dlatego działanie firmy Henniger Investment w Bronowicach jest wzorcowe i godne naśladowania, także z tego względu, że realizacja przedsięwzięcia była konsultowana z okolicznymi mieszkańcami – mówił prezydent Jacek Majchrowski.

Całość przedsięwzięcia powstaje bowiem ze środków własnych spółki Henniger Investment.

Inwestor podkreślał konieczność skomunikowania realizowanej inwestycji z ważnymi drogami miasta. – Budujemy w taki sposób, aby dało się tu dobrze i wygodnie żyć. Mam nadzieję, że ta inwestycja będzie wyjątkowa i będzie służyła mieszkańcom Krakowa – zaznaczał Jacek Domagała, akcjonariusz Henniger Investment.

(ip)

fot. Wiesław Majka / materiał prasoweUMK

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca