W Nowej Hucie nasiliły się akty wandalizmu! Wszystko przez pewnego administratora budynku…

Każdy z nas w dzieciństwie z kolegami i koleżankami malował barwne malunki za pomocą kredy. Dziecięce zabawy tak rozzłościły zarządce bloku na jednym z nowohuckich osiedli, że zamieścił nietypowe ogłoszenie… Mieszkańców rozbawiła groźba i postanowili zrobić na złość nadgorliwemu administratorowi, a akcja zaczyna zdobywać coraz większą popularność w mediach społecznościowych.   

– „W ostatnich dniach nasiliły się akty wandalizmu – bo tak wg mnie należy nazwać popisanie kredą całego chodnika prowadzącego do klatek jak również murka wzdłuż chodnika. Kolorowa kreda nie tylko jest trudna do zmycia, ale również na Państwa obuwiu jest wnoszona do klatek, co powoduje ich dodatkowe, znaczne zabrudzenie. Z informacji uzyskanych od mieszkańców wynika, że za tymi działaniami stoją mieszkające w budynkach dzieci. Kolejne tego typu akty wandalizmu będą zgłaszane na policję” – takie ogłoszenie znaleźli mieszkańcy bloku przy ul. Bulwarowej. 

Zdjęcie ogłoszenia zostało zamieszczone na jednej z nowohuckich grup na Facebooku i od razu stało się hitem. Nowohucianie zachęcają do włączenia się w akty wandalizmu i rozpoczęcie wielkiego malowania kredą na chodnikach w Nowej Hucie.

Utworzono wydarzenie „Akty wandalizmu- integracja rodzinno-sąsiedzka”, w którym bierze udział 225 osób. „Wandale” chętnie zamieszczają zdjęcia rysunków w mediach społecznościowych. 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie