W Nowej Hucie złapano pedofila na gorącym uczynku! Wykorzystywał nieletnich chłopców! [wideo]

Musisz przeczytać

„Łowca pedofilów” znów pojawił się w Krakowie, by złapać obrzydliwego zwyrola krzywdzącego dzieci! Znani z programów telewizji Polsat – Krzysztof Dymkowski i Karolina – pojawili się w Nowej Hucie, by przeszkodzić kolejnemu atakowi 65-latka. Mężczyzna wielokrotnie uprawiał seks z nieletnimi chłopcami, czym sam się chwalił w smsach. 

Bohater programu Wiktor zgłosił się do „Łowcy pedofili”, ponieważ od miesięcy jako chłopiec o imieniu Krystian pisał ze zwyrolem z Nowej Huty. Mężczyzna w smsach do rzekomej przyszłej ofiary opowiadał, że wielokrotnie i często uprawiał seks z chłopcami w wieku od 13 do 15 lat. Zwyrol w wiadomościach dokładnie opisywał, jakie czynności seksualne robiłby z nieletnim. 

– „Ostrze ząbki na Ciebie”. „Nie wiadomo jak będziesz mi smakował. Zjem Cię całego” – takie wiadomości pisał 65-latek do „Krystiana”. 

Złapany

Kolejny złapany. Teraz czas na prokuraturę i sądy. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Posted by Łowca pedofilów – Polsat Play on Sunday, May 17, 2020

Dzięki pomocy policjantów pedofil został złapany, gdy miał spotkać się na przystanku z rzekomą ofiarą. Mężczyzna chciał zabrać chłopca do mieszkania, by uprawiać z nim nielegalny seks. Cały odcinek znajdziecie tutaj.

Kim jest „Łowca pedofilów”?

Krzysztof Dymkowski był motorniczym we Wrocławiu. Zaczął działać jako łowca pedofilów. Razem z psem Sarą i profesjonalną pozorantką Karoliną łapią przestępców w całej Polsce. Programy z udziałem trio możecie oglądać w telewizji Polsat. 

js

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca