W Nowohuckim Centrum Kultury zorganizowano kiermasz na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [ zdjęcia]

WOŚP 2020 / fot. krknews.pl

Cały Kraków wspiera dziś Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W Nowohuckim Centrum Kultury z tej okazji odbywa się kiermasz, na którym możemy kupić książki, zasięgnąć rady u wizażystki czy nauczyć się zasad pierwszej pomocy. Impreza jeszcze trwa, więc nie możecie jej przegapić!

W NCK odbywa się kiermasz, na którym można zakupić książki, ozdoby czy zabawki. Zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz zbiórki WOŚP. Ponadto można poznać podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i zakupić kubek z adopciakiem. Na panie czekają wizażystki i fryzjerki, służące dobrą radą, a dzieci mogą udać się na malowanie twarzy. Nie zabrakło również stoiska z nauką pierwszej pomocy.

Z kolei o godz. 17.30 odbędzie się V Nowohucki Bieg „PSIEbiegnij (się) po Hucie!”. Do udziału zaproszeni są właściciele czworonogów razem z pupilami. Zbiórka rozpocznie się pod pomnikiem Solidarności przy NCK. Będzie to wspólny spacer wokół Łąk Nowohuckich. 

– Ponieważ przemieszczamy się po zmroku zachęcamy wszystkich do rozświetlenia siebie i swoich psiaków- najlepsza stylizacja zostanie nagrodzona – możemy przeczytać na stronie wydarzenia. 

Na zakończenie imprezy o godz. 19.00 odbędzie się Ogniste Show! W tym roku niezapomnianych doznań artystyczno-wizualnych dostarczy Outcast Flame Fireshow – grupa kuglarska w klimatach słowiańskich, oferująca pokazy teatru ognia. Mieszkańcy otrzymają również zimne ognie. 

 

Zobacz także