W piątek rusza remont ważnego skrzyżowania. Będą poważne utrudnienia!

Ważna wiadomość dla kierowców. W dniach 5-8.07 Zarząd Dróg Miasta Krakowa planuje remont skrzyżowania ulic Stella-Sawickiego/Bora Komorowskiego/Wiślicka. Rozpoczęcie prac planowane jest na godzinę 22 w piątek a zakończenie w poniedziałkowy poranek.

Jak informuje ZDMK remont podzielony będzie na kilka etapów. Etapy 1,2 – zakładają zamknięcie ulicy Stella-Sawickiego z uwagi na prace na tarczy skrzyżowania z ul. Bora-Komorowskiego. Objazdy od ulic: Nowohuckiej, al. Jana Pawła II, Andersa, Okulickiego, Wiślickiej, Dunikowskiego, Broniewskiego prowadzą:

  • do ulicy Stella – Sawickiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, do Stella-Sawickiego.
  • do Bora Komorowskiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, al. Jana Pawła II, Medweckiego, Dąbrowskiej, Andersa, do Bora-Komorowskiego

Etapy 3,4 przewidują zawężenie al. Andersa w kierunku ul. Okulickiego – po jednym pasie w zależności od etapu – oraz uniemożliwienie skrętu od ul. Okulickiego do al. Andersa.

Objazdy od ulicy ul. Okulickiego do al. Andersa: Okulickiego w prawo w ul. Bora Komorowskiego, prosto do ronda Polsadu, zawrotka na rondzie Polsadu i dalej prosto do al. Andersa.

Ostatni, piąty etap zakłada zawężenie al. Andersa przed skrętem do stacji benzynowej – utrudnienia będą polegały na zawężeniu jezdni al. Andersa. ZDMK informuje, że będzie możliwości skrętu na stację benzynową.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie