W tej dzielnicy Krakowa kwitnie narkotykowy biznes? Policja wyłapuje dilerów!

fot. Foter.com

Najpierw zatrzymali kobietę handlującą amfetaminą, a następnie dwóch mężczyzn. Policja wyłapuje dilerów na Krowodrzy.

Policjanci udali się na jedną z ulic w rejonie Krowodrzy, gdzie według zebranych informacji mogła przebywać osoba rozprowadzająca nielegalne substancje. Po krótkiej obserwacji rejonu zauważyli podejrzewaną kobietę w towarzystwie nieznanego mężczyzny.

– Kiedy dostrzegli, że kobieta przekazuje mu jakiś towar, natychmiast podbiegli i wylegitymowali obie osoby. 37-latek przyznał się, że chwilę wcześniej zakupił od kobiety amfetaminę. W trakcie rozmowy 31-latka nie chciała powiedzieć policjantom, gdzie zamieszkuje, jednak funkcjonariusze szybko ustali jej adres, pod który udali się wraz z kobietą – informuje biuro prasowe policji.

W trakcie przeszukania lokalu policjanci ujawnili ponad 213 gramów amfetaminy. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, który zakupił od niej narkotyki, zostali zatrzymani i przewiezieni do pobliskiego komisariatu.

Dwa dni później, policjanci z tej samej jednostki także na terenie Krowodrzy prowadzili obserwację pojazdu, w którym według ich informacji miały znajdować się narkotyki. Po chwili zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wsiedli do tego auta i próbowali odjechać. Policjanci natychmiast wylegitymowali te osoby. Dokładne przeszukanie ich samochodu skutkowało zabezpieczeniem ponad 140 tabletek ecstasy, blisko 10 gramów amfetaminy oraz prawie 15 gramów marihuany.

Zobacz także