W ten sposób Wisła chce sprzedawać bilety na finał Pucharu Polski. Znamy ceny

2 maja Wisła Kraków zmierzy się z Pogonią Szczecin w finale Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Krakowianie poinformowali, w jaki sposób zamierzają dystrybuować bilety na to spotkanie.

Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Piłki Nożnej, który obu klubom przekaże po 10 tysięcy biletów upoważniających do udziału w spotkaniu za bramkami. Wisła oczywiście otrzyma je, jeśli zostanie jej odwieszona kara i jej kibice będą mogli wejść na obiekt.

Wisła podkreśla, że na mecz finałowy dystrybuowane będą wyłączenie pakiety w cenie 200 zł, w skład których wchodzą: bilet, t-shirt i czapka z daszkiem. Wejściówki 2 kategorii w ramach pakietu obejmować będą następujące sektory na trybunie północnej dedykowane kibicom Wisły Kraków: G7, G8, G9, G10, G11, G12, G13, G14. D3, D4, D5, D6, D7, D8.

Z puli otrzymanych biletów wyodrębniono dolną trybunę, na której miejsca zostały zarezerwowane dla kibiców odpowiedzialnych za prowadzenie dopingu.

„Przy zakupie pakietu nie będzie możliwości wyboru konkretnego miejsca, zostanie ono przydzielone przez PZPN w późniejszym terminie. W momencie transakcji kibic otrzyma potwierdzenie zakupu. Nie ma możliwości nabycia SAMEGO BILETU. Sprzedaż realizowana będzie w Punkcie Obsługi Kibica na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie i online. W celu uniknięcia kolejek sugerujemy skorzystanie z opcji internetowej, która stanowi najszybszą formę zakupu (przypominamy o konieczności posiadania aktywnego konta na stronie bilety.wislakrakow.com)” – podaje Wisła.

Klub dodaje, że pierwszy etap dystrybucji pakietów dedykowany będzie karnetowiczom SEZON 2023/2024 i WIOSNA 2024, po jego zakończeniu uruchomiona zostanie sprzedaż otwarta. W wszystkich przypadkach będzie można skorzystać z formy stacjonarnej i online.

Najnowsze

Co w Krakowie